Únor 2012

Nestíhám, nesvačím, vůbec nic už nestačím!

25. února 2012 v 23:46 | Gia Giannini |  Empire State Building
Čeho je moc, toho je příliš. Potřebovala bych mnohem delší víkend! Ve škole je teď naprostej blázinec, ze všecho trilión zkoušek! Konečně mám dva volné dny, jsem sama doma, mám jakž takž klid (až na hlučné sousedsvo!). Ale potřebovala bych tak dva týdny jen ležet v posteli, číst si, dívat se na filmy, poslouchat hudbu... nebo prostě jen tak ležet a vnímat to ohlušujicí ticho.
V našich končinách byl vyhlášen druhý stupeň povodňové aktivity. Jestli se vyleje řeka, tak je mi to docela jedno, protože bydlíme ve 3. patře, ale autu by to asi moc jedno nebylo. Jelikož nejsem Batman ani Superman ani Pepek Námořník, tak auto do bytu fakt nevynesu. V případě povodní by tedy auto ukončilo svou dlouho strastiplnou cestu.
Dalším bodem mého výlevu je Anglie! Konečně bych jela do Anglie! Ještě ke všemu přes božskou Paříž! S mou drahou sestrou Bajunkou! Ale ona má zase nějaký roupy, tak neví jestli pojede. Pěkně mě štve, tohleto děvče. Moc dobře ví, že by měla jet. Jenomže ona musí do všeho tahat ty svoje gilmorovský seznamy pro a proti! :D Žádný proti přece neexistuje! Na Anglii a Paříž neexistuje proti! To je jen trilión PRO!!!

LONDON CALLING!!!!!!!!


Godness: Angelina Jolie

9. února 2012 v 17:35 | Gia Giannini |  People
Happy birthday Gia!!

9. února 2012 v 16:51 | Gia Giannini |  Empire State Building
V sobotu mi padla už 22. Táhne mi na 30, ach jo... Lepší už to nebude. :D