NESNÁŠÍM!

9. května 2011 v 15:33 | Gabriela |  Empire State Building
Nesnáším, když se mě cizí lidi vyptávají na moje soukromí. Kdybych byla osoba veřejná, pak bych to pochopila. Ale já jsem normální člověk, sedicí si ve svým krcálku a nemá se do mě kdo co srát. Proč sem lezou tak příšerný persóny?! "Slečno, uživíte se touhle prací?" "To jste asi skromná, že?" "Slečno, baví vás tahle práce?" "Jste slečna nebo paní?" Jděte do háje!!!!!!

Vztek, nenávist.... vražda, vražda! Zbít! Zničit! Grrr! Tak strašně mě vytáčí, když má někdo pocit, že má právo srát se do mě, do mýho života, do mýho vztahu. To jsou všechno MOJE věci! Nikomu do mě nic není! Já nejsem absolutně ani kapku sdílnej člověk! Je pro mě těžký uvěřit svým nejbližším, tak proč si nějakej debil myslí, že mu snad řeknu nějaký údaje ze svého osobního života?!


Dnešní den se jeví opravdu vydařeně. Lidi jsou příšerní, hudba tu hraje diskofilně-tucavě-odporná! Nepřišel jedinej normální člověk, kterej by byl opravdu odhodlanej koupit si nějakej film, hudbu... nikdo kdo by si chtěl pokecat o filmech.... od toho mají lidi dneska internet. To mi chybí. Povídání si s cizíma lidma o tom, co mám v popisu práce. O filmech, hudbě, seriálech... jenomže dneska jsou lidi úplně jiní, takže mám smůlu a tím pádem oni taky. Na voly já příjemná nejsem!


Chce se mi řvát a ječet!!! Já bych ty lidi mlátila lopatou, sakra! :D Zdá se, že na světě není jediný inteligentní člověk... všichni se zdají býti naprosto hloupí. Zdegenerovaní internetem a telekomunikací. Diskuse s osobou jen tak offline jim už nic neříká. Potřebovala bych geek kámoše jako jsou kluci z The Big Bang Theory.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabriella Gabriella | Web | 17. května 2011 v 15:29 | Reagovat

S lidma je kříž, s tím holt nic neuděláme:)

2 Blackness Blackness | Web | 25. května 2011 v 16:43 | Reagovat

Lidi se rádi serou do soukromý druhých ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama