I don't know what I want

8. května 2011 v 19:58 | Gabriela |  Empire State Building
Nevím co chci. Opravdu nevím. No... spíš přesně vím co chci, ale cesta k tomu je tak dlouhá a těžká... vlastně ani nevím jaká ta cesta je. Nevím jak se na ni dostat. Myslela jsem si, že mi s touhle cestou někdo pomůže. Vlastně konkrétní osoba, ale ta to vzdala. Dokážu to sama? A vlastně v tom, abych na tu cestu vstoupila mi brání tolik věcí, ale chtěných věcí, o které nechci přijít.


Kéž by pro mě byl život obyčejného člověka přijatelnou volbou. Život v kompromisech, nesvobodě, na předměstí, sedět doma s dítětem, pak budovat pseudokariéru někde v kanclu nebo jako prodavačka?! Mě tenhle život nebaví... Tak nějak chci spoustu věcí... proč prostě nemůžu mít to všechno, co chci?


Bylo by tak krásné cestovat, dělat servírku v bistru nebo v kavárně jako ve filmu My Blueberry Nights. Prostě cestovat. Sednout na vlak a dojet do Itálie, do Francie, do Anglie... Holandska... Všechno vidět, moci o tom všem napsat. Prožít věci... prožít spoustu věcí na všech možných místech... Život by mohl být tak krásný, tak neskutečně moc krásný! Tak proč není? Proč není všechno snadné? Proč nemůžu řešit záhadu fotek z budky v Paříži?


Vždycky všechno beru s takovou lehkostí... ale posledních pár dní (ne-li týdnů) je to těžší a těžší. Prsty mi po klávesách piána nekloužou tak něžně a krásně jako obvykle. Spíše by rády do piána nekontrolovatelně třískaly. Beze smyslu. Možná se trápím hloupostmi... v zajetí závažných událostí. Vždyť ten jeden život je pro svět nic...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama