This is how it goes now

9. února 2011 v 11:57 | Gabby |  Empire State Building
Detox? No jo detox... Jedu v něm třetí den. Dnes jsem hodně špatně spala, takže jsem to ráno nevydržela a koupila jsem si v CrossCafé jedno malé Latté s příchutí Makadamského oříšku. Abych trochu ukonejšila své provinilé ego koupila jsem k tomu navíc nápoj Venga Calorie burn. Chutná po citrónu, limetce a zeleném čaji, obsahuje L-Carnitin, extrakty ze zeleného čaje a přírodní kofeinové výtažky ze zelených kávových zrn.

tudut
Co se tedy detoxu týče...v pondělí to začalo, na snídani sklenka ananasového džusu naředěného s vodou a hrstička müsli, obědvala jsem rýži s paprikou, rajčetem, okurkou a cuketou a na večeři jsem měla malý zeleninový salát, mezitím jsem pila bílý čaj a vodu. Po snídani jsem šla na procházku s psíčkem, do lesů a na louky, co jsou kus od nás za ZOO. Byli jsme venku asi hodinu a půl až dvě hodiny. Bylo to úžasný, protože venku bylo po dlouhé době nádherně, jarně. Asi v 17h mi začala úděsně třeštit hlava, vypila jsem sklednku vody a usnula, když jsem se probrala bylo to už docela lepší a tak jsem se navečeřela.

spring
V úterý jsem se ráno nemohla vyhrabat z posetele, normálně vstávám, i když nemusím mezi 8. a 9. hodinou, ale tentokrát jsem spala až do 12h. Což mi rozhodilo zase usínání tuto noc. Takže jsem toho moc nenaspala. Ale včera (tj. úterý) jsem měla podstatně více energie a cítila jsem se tak nějak víc svěží. Po snídani jsem šla zase na dvě hodinky s psíčkem. Potom jsem udělala velký úklid v baráku, pak jsem doma vyprala, vymyčkovala, vyluxovala, vytřela... No obrovskej grunt. :-))) Byla jsem tak rozjetá, že jsem večer nemohla usnout.

to-sleep
No a dneska jedu teda už docela natvrdo, jen ovocný šťávy, bílej čaj a voda. Navíc jsem si pořídila docela zajímavou věc, v lékarně měli v akci XL->S Medical (jojo přesně tu věc z reklamy...), koupila jsem si verzi na blokování kalorií ze sacharidů. Jelikož tučná jídla nejím a sacharidy jsou úplně ve všem. Začnu to ale brát až příští týden, tento týden mi to nemá z čeho kalorie ubírat. :-D Zatím bych tedy řekla, že detox je celkem dobrá věc. Až na to třeštění hlavy a malátnost hned v průběhu prvního dne. I když jsem se snažila, aby to pro tělo nebyl velký šok. Uvidíme jak to půjde dál.

thinner
Taky jsem dostala k narozeninám konzoli Wii. :-D Koupím si k tomu tu superní podložku Wii Fit a budu doma cvičit jak blázen od rána do večera. Právě kvůli tomu (a taky kvůli tenisu, který miluju!) jsem si Wii docela přála. Přítel by na tom chtěl jen pařit Maria a podobný blbosti. Mě stačí ta Fit věc, tenis a pak si koupím nějakou střílečku, kde se dá jezdit v autě. Protože když je fakt blbej den a někdo vás děsně točí, tak je úplně nejlepší sednout k počítači a rozstřílet půlku města, srážet nevinný chodce, zažít honičku s policajtama, vystřelit poldům mozky z hlav a je mi nějak jedno, že za to nedostanu body. Jéémine kéž by byla Mafie na Wii. Tam jsou totiž honičky s poldama a přestřelky úplně nejlepší. Miluju když mám pocit, že jsem sexy talián bez svědomí, kterej milerád zapadl do mafie v době rock n' rollu... miluju, když se můžu na čas stát někým jiným a obzvláště miluju, když je ze mě Vito Scaletta! :-)

mafia-II
Mějte se co nejlíp to jde, přátelé. Život je sranda a mě už fakt nic nepoloží! (Jsem sakra Vitto Scaletta, ne? Bezcitnej mafián, kterej prošel kriminálem bez škrábnutí a rektálního zneužití! Pose*te se ze mě!! :-D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama